Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.

Політика конфіденційності
Всеукраїнський портал національного усиновлення
«Сирітству — ні!»
Rozvitok Rozvitok
Гаряча лінія
0-800-50-90-01

Форум з усиновлення та сімейних форм виховання

Страницы: 1
RSS
Чи сумісне усиновлення в Україні і робота за кордоном?

Доброго дня. Можливо в когось була подібна ситуація.... Хотіли б з чоловіком всиновити дитинку, але маємо декілька питань (чи то проблем?). Ми працювали деякий час в Польщі. Зараз я повернулась, щоб з'ясувати все про всиновлення і влаштовуюсь на роботу в Україні, бо знаю, що робота для цього необхідна. Чоловік поки що залишився працювати там. Робота офіційна. Скажіть будь ласка: як краще в цьому випадку все вірно зробити. бо наша служба сказала,що всиновити дитину, маючи будь- який зв'язок з закордоном, буде дуже важко. Також не маємо власної житлової площі(потрібно орендовувати) і не знаю чи згодиться службі з/п медичної сестри. Чи краще робити все як закордонні усиновлювачі???

Цитата
Viktoriia написав:
Доброго дня. Можливо в когось була подібна ситуація.... Хотіли б з чоловіком всиновити дитинку, але маємо декілька питань (чи то проблем?). Ми працювали деякий час в Польщі. Зараз я повернулась, щоб з'ясувати все про всиновлення і влаштовуюсь на роботу в Україні, бо знаю, що робота для цього необхідна. Чоловік поки що залишився працювати там. Робота офіційна. Скажіть будь ласка: як краще в цьому випадку все вірно зробити. бо наша служба сказала,що всиновити дитину, маючи будь- який зв'язок з закордоном, буде дуже важко. Також не маємо власної житлової площі(потрібно орендовувати) і не знаю чи згодиться службі з/п медичної сестри. Чи краще робити все як закордонні усиновлювачі???
Доброго дня, Вікторіє!

Ви зверталися до спеціалістів програми "Сирітству - ні!" з цим запитанням. Я Вам телефонувала - не додзвонилася. Наберу ще пізніше, розкажу всі нюанси.

Алла Корниенко, вибачте, не чула Вашого дзвінка. Чи є можливість, щоб я Вам зателефонувала?

Цитата
Viktoriia написав:
Алла Корниенко , вибачте, не чула Вашого дзвінка. Чи є можливість, щоб я Вам зателефонувала?
Я зараз Вас можу набрати. Зручно?

Алла Корниенко,так

Добрий день. Вікторія, розкажіть будь ласка що Вам сказали та чим все закінчилося? Ми знаходимося в схожій на вашу ситуації. Але живемо закордоном
Страницы: 1
Читають тему (гостей: 1)