Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.

Політика конфіденційності
Всеукраїнський портал національного усиновлення
«Сирітству — ні!»
Rozvitok Rozvitok
Гаряча лінія
0-800-50-90-01



Форум з усиновлення та сімейних форм виховання

Страницы: 1
RSS
Вопросы по: "УРЯД СХВАЛИВ ЗАКОНОПРОЕКТ ЩОДО ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ"
 
Здравствуйте. Прочитав новый законопроект http://sirotstvy.net/ua/news/uryad-skhvalyv-zakonoproekt-shchodo-zakhystu-prav-ditey/ появились некоторые вопросы по теме.

1)
...передбачено виключне право суду:
- усиновлення дитини без згоди опікуна/піклувальника (крім родичів), якщо суд установить, що усиновлення дитини відповідає її інтересам;

Т. е. теперь не станут учитывать ранее написанное заявление опекуном (не приемным родителем) о том, что опекун против того, чтобы ребенок предлагался на усыновление и подопечного усыновят без согласия опекуна?

И остается ли первоочередное право за опекуном на усыновление подопечного ребенка?

2)
- призначення опікуном/піклувальником особи, яка не пов’язана сімейними/родинними відносинами з дитиною. Таким чином, проект дозволяє влаштовувати дітей під опіку, піклування тільки родичам.

Теперь опеку смогут оформить ТОЛЬКО родственники?


3)
- обов’язкове навчання для громадян, які виявили бажання усиновити дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування;

Это подразумевает обязательное прохождение курсов теперь и усыновителями, которые до сих пор проходили только опекуны и приемные родители? И нужны будут ли эти курсы, если опекун будет усыновлять ребенка, находящегося у него под опекой или уже ранее пройденные курсы будут засчитываться?

Спасибо!
 
Цитата
bereza написав:
Здравствуйте. Прочитав новый законопроект http://sirotstvy.net/ua/news/uryad-skhvalyv-zakonoproekt-shchodo-zakhystu-prav-ditey/ появились некоторые вопросы по теме.

1)
...передбачено виключне право суду:
- усиновлення дитини без згоди опікуна/піклувальника (крім родичів), якщо суд установить, що усиновлення дитини відповідає її інтересам;

Т. е. теперь не станут учитывать ранее написанное заявление опекуном (не приемным родителем) о том, что опекун против того, чтобы ребенок предлагался на усыновление и подопечного усыновят без согласия опекуна?

И остается ли первоочередное право за опекуном на усыновление подопечного ребенка?

2)
- призначення опікуном/піклувальником особи, яка не пов’язана сімейними/родинними відносинами з дитиною. Таким чином, проект дозволяє влаштовувати дітей під опіку, піклування тільки родичам.

Теперь опеку смогут оформить ТОЛЬКО родственники?


3)
- обов’язкове навчання для громадян, які виявили бажання усиновити дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування;

Это подразумевает обязательное прохождение курсов теперь и усыновителями, которые до сих пор проходили только опекуны и приемные родители? И нужны будут ли эти курсы, если опекун будет усыновлять ребенка, находящегося у него под опекой или уже ранее пройденные курсы будут засчитываться?

Спасибо!
Тоже хотелось бы услышать ответы.
 
Доброго дня!

Наголошу на тому, що це тільки ПРОЕКТ Закону. Зміни ще не внесені. Але щодо Вашого запитання є відповідь.

Цитую:
"Стаття 212. Особи, які не можуть бути усиновлювачами
1. Не можуть бути усиновлювачами особи, які:

14) не пройшли курс підготовки громадян, які виявили бажання усиновити дитину-сироту і дитину, позбавлену батьківського піклування, крім родичів дитини, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, патронатних вихователів, у сім’ї яких виховується дитина".

Тож, як бачимо, якщо опікун усиновлюватиме дитину, яка під опікою, то повторно курси проходити не треба.
 
Цитата
Алла Корниенко написав:
Доброго дня!

Наголошу на тому, що це тільки ПРОЕКТ Закону. Зміни ще не внесені. Але щодо Вашого запитання є відповідь.

Цитую:
"Стаття 212. Особи, які не можуть бути усиновлювачами
1. Не можуть бути усиновлювачами особи, які:

14) не пройшли курс підготовки громадян, які виявили бажання усиновити дитину-сироту і дитину, позбавлену батьківського піклування, крім родичів дитини, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, патронатних вихователів, у сім’ї яких виховується дитина".

Тож, як бачимо, якщо опікун усиновлюватиме дитину, яка під опікою, то повторно курси проходити не треба.

Спасибо!
Страницы: 1
Читають тему (гостей: 1)