Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.

Політика конфіденційності
Всеукраїнський портал національного усиновлення
«Рінат Ахметов – Дітям.
Сирітству – ні!»
Rozvitok
Гаряча лінія
0-800-50-90-01



Форум з усиновлення та сімейних форм виховання

Страницы: 1
RSS
Орендоване житло. Усиновлення
 
Анна Панасенко
Додано: 30.09.2014 05:49
Здравствуйте!Мы с мужем хотим усыновить ребенка,проживая в съемной квартире(3-х комнатной квартире).У меня есть прописка и право собственности на квартиру и у мужа так же.Могут ли нам отказать в усыновление на основании съемной квартиры?!Кто-то сталкивался с таким?Спасибо за ответы.

Виктория Чагалян
Додано: 01.10.2014 10:06
Согласно ст. 212 Сімейного Кодексу України "не можуть бути усиновлювачами особи, які: ... 7) не мають постійного місця проживання та постійного заробітку (доходу)". Для того, чтобы подтвердить наличие первого пункта требования, вы должны будете предоставить копію документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням. Для подтверждения права пользования жилым помещением Вы можете иметь долгосрочный договор аренды жилья. Если в нём при инспектировании будут присутствовать условия для жизни и развития ребенка, то "висновок про доцільність влаштування" ребенка вам должны дать.
 
Добрий день. Підскажіть будь-ласкаю Ми пара по 39 років маємо дочку 14 років. Хочемо всиновити дитину від 4-7 років (стать не має значення). З чоловіком живемо цивільним шлюбом (але заради всиновлення оформимо шлюб офіційно).Я приписана у батьків (маю право власності) але проживаємо на орендованій квартирі (договір оренди довготривалий -завірений нотаріально).Квартира повністю підготовлена для ще однієї дитини. Працюю головним бухгалтером (3 підприємства), чоловік перевізником але не офіційно. Чи можемо ми розраховувати на всиновлення , чи буде перешкодує орендоване житло?
 
Алла39, у 905 Постанові Кабміну, яка регулює питання усиновлення, серед переліку документів, що мають надати потенційні усиновителі спеціалістам служби у справах дітей для того, аби отримати статус кандидата в усиновлювачі, значиться "копія документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням" (пункт 22). Довгостроковий договір оренди і є тим документом, який підтверджує право користування житловим приміщенням.

Крім того, сума сукупного доходу на кожного члена сім’ї, враховуючи усиновлену дитину, не повинна бути меншою, ніж установлений законодавством прожитковий мінімум (пункт 26).
Страницы: 1
Читають тему (гостей: 1)