Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.

Політика конфіденційності
Всеукраїнський портал національного усиновлення
«Сирітству — ні!»
Rozvitok Rozvitok
Гаряча лінія
0-800-50-90-01

Форум з усиновлення та сімейних форм виховання

RSS
Усиновлення і складнощі

Nadegda
Додано: 18.01.2016 22:11
Здравствуйте! Я хочу удочерить девочку ей 9месяцев , уже написала в органах опеки заявление , сейчас будет готовится решение по целесообразности по усыновлению. Скажите пожалуйста как на долго может затянутся эта процедура? И сколько может рассматривать дело суд? Очень хочется забрать малышку домой. И подскажите пожалуйста в каком случае могут отказать в усыновление . Я проживаю одна , у меня своя 3 комнатная квартира , зарплата стабильная. Работаю инженером в коммунальном предприятии, не употребляю алкоголь и табак.

olga2014
Додано: 19.01.2016 20:53
У нас пошел месяц на все. Написали заявление на усыновление, дождались решения со службы, направили заявление в суд, суд был через 2 недели после обращения + 10 дней после решения суда. Ровно через месяц ребенок был дома.

KaterynaZ
Додано: 20.01.2016 11:59
У нас где то месяц на это ушел.Суд, потом 10 дней чтоб решение суда вступило в силу.У вас причин для отказа нет.Так что все будет хорошо )

Nadegda
Додано: 23.02.2016 13:39
Спасибо за ответы) Дождались суда)) уже в эту пятницу забираем малышку.

Nadegda
Додано: 23.02.2016 13:42
Подскажите пожалуйста я забираю ребенка с решением суда только или мне надо сделать свидетельство о рождение новое.и только потом забирать?

olga2014
Додано: 2016-02-24 10:10:59
забираете по решению суда

Svetlana7777
Додано: 23.02.2016 19:31
Подскажите, пожалуйста, как Вы нашли девочку? Мы с мужем тоже хотим усыновить ребёнка до годика и в соц службе говорят что грудничков нету и это редкость...

Nadegda
Додано: 24.02.2016 08:35
Здравствуйте , дело в том что у моей девочки очень сложный порок сердца, и за этого её не кто не хотел брать , а так же она родилась в 28 недель что повлекло за собой асфиксию и ей поставили диагнос цнс, меня отговаривал долго главврач! Но я увидела свою доченьку первый раз и больше не смогла не очем думать. Ездили к нервопотологу и он сказал что не все так плохо и ребёночек будет нормальным . Но все это будет понятно более позже. Звоните по облостям может за пару месяцев вам подберут малышку.

Svetlana7777
Додано: 2016-02-24 13:44:37
моей первой дочери сейчас 18 лет. Родилась она с весом 950 грамм на 26 неделе. Были травмы головы, 2 кисты в голове, и куча всего другого,тоже ДЦП. На ножки стала в 1,5 года. В школу пошла обычную в 7 лет. Училась хорошо. Не отличница, давалось сложно но учителя любили её. В сердце всё нормализовалось лет в 6-7. Вообщем красивая здоровая девочка, спокойная и умненькая. Единственное что осталось- близорукость. Ну ничего, линзы носит. Любите ребёнка и он вам ответит тем же.)

Nadegda
Додано: 24.02.2016 11:30
Уже по решению только не заберёшь ребёнка , прежде чем его забирать требуют новое сведетельстве о рождение где записана новая Мама , это вчера меня огорошил дом малютки!! А мне чтоб его заделать потребуется не меньше месяца так как она зарегистрирована в области . А обязали харьков заделать а они отнекиваются и говорят что он. Собирают покет документов и отсылают почтой а потом ждут ответа ! Вообщем пообещали за месяц справится! Вот так

Svetlana7777
Додано: 2016-02-24 13:45:52
Удачи вам и малышке!

olga2014
Додано: 2016-02-25 12:16:35
Основываясь на что, вам так сказали. Изменение в законодательстве? насколько я знаю действует ПОСТАНОВА від 8 жовтня 2008 р. № 905 Київ Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей {Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ 82. Усиновлювачі зобов'язані: особисто забрати дитину із закладу чи сім'ї, в якій вона виховується, в присутності представника служби у справах дітей після пред'явлення копії рішення суду про усиновлення; Требуйте официальный письменный отказ дома малютки отдать ребенка только по решению суда

Елена
Додано: 2016-02-25 17:15:15
Вы можете сами поехать и сделать новое свидетельство о рождении. Это будет в разы быстрее. Не ждите, когда одни пошлют, другие сделают. Никто не будет торопиться, поверьте. Делайте всё сами! Ребенку каждый прожитый день вне семьи - минус в здоровье и в психику!

Nadegda
Здравствуйте , да конечно я буду сама ездить и делать , не могу уже дождаться того момента когда я заберу свою малышку.

Lena_nik
Додано: 01.03.2016 19:45
Здравствуйте, дорогие форумчане. Мы хотим усыновить с мужем ребенка. Уже зарегистрировались как усыновители, но в районе нашем детей нет. Сказали ждать или смотреть на сайте. На сайте понравилась одна девочка, но она "дитина з особливими потребами". Хотели узнать диагноз, но сказали по телефону ничего не скажут. Подскажите у кого как было? Чтобы узнать хоть что-то надо ехать через всю Украину? И вообще подскажите - может есть еще какие-то варианты поиска ребенка? Спасибо.

Марго
Додано: 2016-03-09 09:29:55
Виходячи з моєї практики хочу сказати, що найбільший результат дає особистий контакт зі службами, часто їздіть в свою обласну службу, по можливості відвідуйте інші області, листайте їхні альбоми, цікавтесь новою інформацією, особисто я обзвонювала всі області раз в тиждень, але це нічого не дало - нас туди звонить дуже багато, і часто навіть відповідати не хочуть, за весь період пошуку в одну із областей я ні разу не дозвонилась - мені відповідали,що даний спеціаліст робить звіт - і так було щоразу коли я звонила. Але знайте, що ваша дитина вас чекає і всі проблеми пов"язані з пошуком, оформленням документів забуваються як тільки ваше щастя приїде додому. Удачі вам!

Nadegda
Додано: 09.03.2016 20:04
Всем здравствуйте! Наконец таки мы дома!!! Со своей практики я вам могу сказать что мы обратились в нашу областную службу, дали одно направление мы поехали , но ребёнок оказался очень сильно больной . Поехала на следующий день опять туда , сказали есть девочка 7 месяцев с диагнозом порок сердца , овальное окно , хорда левого желудочка, и цнс, если хотите можете посмотреть . И была не была я опять поехала в дом ребёнка. Глав врач долго меня отговаривала , говорила что ребёнок будет дураком и умственно неполноценный, но когда мне её принесли я поняла что это настолько жизнерадостный ребёнок и улыбчивый! С первой минуты я сказала заберу. Все тихо покрутили у виска!! И вот мы дома ! Нам сняли почти все деагнозы !! Ребёнок здоров и жизни радостный!!

Lena_nik
Додано: 2016-03-10 17:50:46
Поздравляю Вас с доченькой! Растите здоровенькими и счастливыми.

Linda
Додано: 10.03.2016 09:35
Это замечательно, что Вы так рады! Здоровья вашей малышке. Но не вводите людей в оману. Диагнозы просто так не ставят и тем более такие,, как Вы перечислили. Диагнозы одним росчерком пера не снимают! Трудитесь, лечите и самое главное не разочаровывайтесь.

Nadegda
Додано: 10.03.2016 10:44
Здравствуйте, ну в обман я не кого не вожу ! Сама удивилась когда сняли диагнозы! Каждого ребёнка вы можете поехать и обследовать не зависимо от всех. Цнс сейчас ставят половину деткам , и даже в семьях. Из всех перечисленных диагнозов у нас только хорда! И залечивать ребёнка от придуманных ими диагнозов я не собираюсь . А обследовались мы у лучших педиатров и невропатологов Харькова ! Вы не знаете нашего состояния здоровья и предлагаете не водить в обман людей! Я поделилась с людьми со своей историей, и не слова лжи у меня не было ! Есть детки здоровые но к сожалению им не повезло с семьёй, поэтому там они и отстают и в развитии как в психо так и физически !

olga2014
Додано: 10.03.2016 14:30
Рада за вас!!! Здоровья вашему ребеночку! Мы когда усыновляли, то у нашего малыша при рождении тоже кучу всего понаписывали, я так поняла, на всякий случай, и не задолго до нашего знакомства, все диагнозы были сняты, ВСЕ!!! Как по мне, при чтении мед карты с диагнозами, большую половину точно можно откинуть.

Lena_nik
Додано: 10.03.2016 18:07
Сегодня ездили с мужем в областную службу и вернулись ни с чем. Прием только по записи, но мы не знали. Об этом никто не сказал нам в районной службе, и когда я звонила в областную службу 2 раза тоже промолчали. на сайте я этого тоже нигде не видела. Потратили день впустую. а теперь еще и очереди ждать несколько недель. Кто уже опытный, подскажите пожалуйста, если нам понравился ребенок на сайте не из нашей области, то там тоже нужно записаться на прием или в очередь какую-нибудь? Спасибо.

Nadegda
Додано: 12.03.2016 21:50
Здравствуйте . Я ходила без записи к Печерской в областную службу , это замечательная женщина , приняла меня быстро . До этого звонила по всем облостям говорили что б обязательно звонила перед приездом . Если ребёнка увидели на сайте Вы можете позвонить по телефону который указан ниже под анкетой , в службу где на учете состоит ребёнок и заранее договорится о встрече.
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 ... 8 След.
Відповіді

Кілька днів спілкування із працівниками ССД. Облом перший - недостовірна інформація про дітей на сайті Мінсоцполітики. Те що не вказується наявність братів/сестер, можливо, якийсь глюк. А от те, що помилково вказується "усиновлення", "опіка" - а дитина знаходиться у прийомній сімї чи будинку сімейного типу, і, відповідно, про опіку мова не йдеться.
Взагалі, як я зрозумів, опікунство де-факто відкидають. Одна з працівників так і проговорилась "я раз віддала сироту під опікунство, то мені таке було..."

Те саме і у мене з сайтом мінсоцполітики. Обдзвонила всі служби, там де в анкеті пише, що немає братів/сестер, насправді їх по п'ять-шість. І є такі діти, що давно вже в сім'ї, а їхні анкети висять. Склалось враження, після розмов з працівниками служб, що ніхто з них не зацікавлений в усиновленні. А як знайти дитя?

Здравствуйте! Помогите пожалуйста советом. Всерьёз задумываюсь об усыновлении. Но усыновлении определённого ребёнка. Я волонтёр и езжу в детский дом провожу время с детками. Полюбился там один ребёнок и любовь у нас взаимная. Но знаю что у него есть мама наркоманка, бабушка и дедушка. Могу ли я как-то узнать о статусе ребёнка? Чтоб понимать собирать ли мне документы на статус усыновителя. Ни в одной базе сирот его не нашла. Очень хочу вытащить его из этой системы. Посоветуйте пожалуйста как мне поступить в данной ситуации.

Цитата
Aleksandra написав:
Здравствуйте! Помогите пожалуйста советом. Всерьёз задумываюсь об усыновлении. Но усыновлении определённого ребёнка. Я волонтёр и езжу в детский дом провожу время с детками. Полюбился там один ребёнок и любовь у нас взаимная. Но знаю что у него есть мама наркоманка, бабушка и дедушка. Могу ли я как-то узнать о статусе ребёнка? Чтоб понимать собирать ли мне документы на статус усыновителя. Ни в одной базе сирот его не нашла. Очень хочу вытащить его из этой системы. Посоветуйте пожалуйста как мне поступить в данной ситуации.
Доброго дня, Олександро!

Законний спосіб у цій ситуації - отримати статус кандидата в усиновителі, а потім звернутися в службу у справах дітей із проханням показати анкети всіх дітей того віку, що й хлопчик, який Вам сподобався. Спеціалістам ССД краще не розповідати історію про те, що Ви контактували з дітьми із інтернатного закладу, не маючи на те дозволу від них.

Цитата
Алла Корниенко написав:
Цитата
Aleksandra написав:
Доброго дня, Олександро!

Законний спосіб у цій ситуації - отримати статус кандидата в усиновителі, а потім звернутися в службу у справах дітей із проханням показати анкети всіх дітей того віку, що й хлопчик, який Вам сподобався. Спеціалістам ССД краще не розповідати історію про те, що Ви контактували з дітьми із інтернатного закладу, не маючи на те дозволу від них.
Алла, а чому не розказувати? Волонтерство ж не заборонено.
У мене теж схожа ситуація. Завтра планую іти в ССД. Я теж волонтер і в лікарні познайомилась з дитиною, мати і тато наркомани, бабуся алкозалежна.По місцевих новинах казали, що будуть позбавляти батьківських прав, але опіку дадуть бабусі, якщо та вилікується і відремонтує житло.Але цього поки не сталося. Тому я маю надію і планую іти по інформацію, але теж думаю чи казати в ССД, що я з дитиною спілкуюся чи ні?. Щоб не нашкодити, бо можуть заборонити відвідувати, хоч і дитина буде ще дуже довго на лікуванні.
Дайте пораду як діяти.Дякую!

Цитата
ksushka написав:
Те саме і у мене з сайтом мінсоцполітики. Обдзвонила всі служби, там де в анкеті пише, що немає братів/сестер, насправді їх по п'ять-шість. І є такі діти, що давно вже в сім'ї, а їхні анкети висять. Склалось враження, після розмов з працівниками служб, що ніхто з них не зацікавлений в усиновленні. А як знайти дитя?
Сайт минсоцполитики работает в тестовом режиме, это Киевская соц. служба сказала. У меня вообще сложилось впечатление, что государство делает все, чтоб детей не усыновляли. У нас статус усыновителей уже два месяца, а результатов ноль, во всех службах отвечают одно и тоже детей нет, им только слово говоришь, а они сразу в ответ у нас нет детей.
В Чернигове мне тоже сказали, что нет детей, хотя я знаю, что в области (Прилуки) есть детский дом, в котором есть детки на усыновление, но где они, это вопрос...

Цитата
ksushka написав:
Цитата
Алла Корниенко написав:
Цитата
Aleksandra написав:
Доброго дня, Олександро!

Алла, а чому не розказувати? Волонтерство ж не заборонено.
У мене теж схожа ситуація. Завтра планую іти в ССД. Я теж волонтер і в лікарні познайомилась з дитиною, мати і тато наркомани, бабуся алкозалежна.По місцевих новинах казали, що будуть позбавляти батьківських прав, але опіку дадуть бабусі, якщо та вилікується і відремонтує житло.Але цього поки не сталося. Тому я маю надію і планую іти по інформацію, але теж думаю чи казати в ССД, що я з дитиною спілкуюся чи ні?. Щоб не нашкодити, бо можуть заборонити відвідувати, хоч і дитина буде ще дуже довго на лікуванні.
Дайте пораду як діяти.Дякую!
Важко тут спрогнозувати, як це сприймуть спеціалісти ССД. Можливо, по-людськи зрозуміють, а може, це викличе негатив.

Волонтерство в нас не заборонене, а от встановлення контактів між потенційними усиновителями/опікунами й дитиною без наявності направлення на знойомство - заборонено.

Хоча у Вашому випадку немає іншого вибору, як сказати правду, адже дитина ще й статусу не має, тобто, навіть якби у Вас був статус кандидата в опікуни/піклувальники, спеціалісти ССД давали б інформацію лише про тих дітей, що є в базі.

Напишіть, будь ласка, як складеться Ваша історія.

Алла Корниенко,
Цитата
Алла Корниенко написав:
Важко тут спрогнозувати, як це сприймуть спеціалісти ССД. Можливо, по-людськи зрозуміють, а може, це викличе негатив. Волонтерство в нас не заборонене, а от встановлення контактів між потенційними усиновителями/опікунами й дитиною без наявності направлення на знойомство - заборонено. Хоча у Вашому випадку немає іншого вибору, як сказати правду, адже дитина ще й статусу не має, тобто, навіть якби у Вас був статус кандидата в опікуни/піклувальники, спеціалісти ССД давали б інформацію лише про тих дітей, що є в базі.Напишіть, будь ласка, як складеться Ваша історія.
Алла, у мене статус кандидата на усиновлення. Але дитина ще статусу немає. Я думаю, може переоформити документи на опікунство. Можливо так буде потім легше взяти дитину, коли її дадуть статус. Як думаєте? А якщо дитині не дадуть статус, то можливо іншу дитину я зможу забрати швидше із системи, а потім вже усиновити. Моя знайома так робила.

Цитата
Ирина написав:
У нас статус усыновителей уже два месяца, а результатов ноль, во всех службах отвечают одно и тоже детей нет, им только слово говоришь, а они сразу в ответ у нас нет детей.В Чернигове мне тоже сказали, что нет детей, хотя я знаю, что в области (Прилуки) есть детский дом, в котором есть детки на усыновление, но где они, это вопрос...
Ирина, я також знаю від волонтерів, що в Запоріжжі у дит. буд."Сонечко" є теж багато діток, (бачила фото і відео які волонтери знімали для звіту) а в службі сказали, що є лише дві, але із ДЦП. Що тут подієш? В ССД не зацікавлені, щоб усиновляли діток. Хочеться кричати від без виході.

Цитата
Алла, у мене статус кандидата на усиновлення. Але дитина ще статусу немає. Я думаю, може переоформити документи на опікунство. Можливо так буде потім легше взяти дитину, коли її дадуть статус. Як думаєте? А якщо дитині не дадуть статус, то можливо іншу дитину я зможу забрати швидше із системи, а потім вже усиновити. Моя знайома так робила.
Встановити опіку з подальшим усиновленням, дійсно, простіше й швидше, але ж це треба по-новому отримувати статус і проходити курси. Особисто я на Вашому місці спочатку б поговорила зі спеціалістами ССД, а тоді вже рішення приймала б.

Удачі Вам!!! :)

Дякую Алла! Надіюсь все буде добре! А закінчення своєї історії я обов'язково напишу.

Усыновители, как вы находите детей? долго ли ищете? какими способами? Я постоянно названиваю в 4 области Киевская, Черниговская, Житомирская и Черкасская, но везде глухо. Вчера записались на повторный прием в Киевскую обл., аж на 14 сентября, почти 4 недели ждать надо, это какой-то ужас, там большая очередь.

Вчора була в обласній службі. Зустріч була приємною і дещо несподіваною для мене. Я розповіла, що я була в дітей. В обласній ссд начальник, про цих дітей нічого не знав, бо діти належать до міста. При мені набрав начальника міської ссд, але та, не піднімала трубки. Пообіцяв, що все проконтролює. Дуже був обурений тим, що дітей планують забрати без позбавлення батьківських прав. Навіть навів приклад, що кілька років тому, був випадок, що міська ссд забрала дітей без позбавлення батьківських прав, діти провели 5років в інтернаті, а мама так і не виправилася, та ще й народила ще одну дитину, Тепер дітей важко влаштувати у сім'ю, бо вони вже великі. перша людина із ссд, яка дійсно хвилюється за долю дітей. Дав надію. Але казав, що буде важко і треба довго чекати. Порадив пройти курси і зробити прийомну сім'ю, з подальшим усиновленням. Отже з 6 вересня йду на курси.

Цитата
ksushka написав:
Вчора була в обласній службі. Зустріч була приємною і дещо несподіваною для мене. Я розповіла, що я була в дітей. В обласній ссд начальник, про цих дітей нічого не знав, бо діти належать до міста. При мені набрав начальника міської ссд, але та, не піднімала трубки. Пообіцяв, що все проконтролює. Дуже був обурений тим, що дітей планують забрати без позбавлення батьківських прав. Навіть навів приклад, що кілька років тому, був випадок, що міська ссд забрала дітей без позбавлення батьківських прав, діти провели 5років в інтернаті, а мама так і не виправилася, та ще й народила ще одну дитину, Тепер дітей важко влаштувати у сім'ю, бо вони вже великі. перша людина із ссд, яка дійсно хвилюється за долю дітей. Дав надію. Але казав, що буде важко і треба довго чекати. Порадив пройти курси і зробити прийомну сім'ю, з подальшим усиновленням. Отже з 6 вересня йду на курси.
Рада за Вас!
Хай усе складеться якнайкраще і якнайшвидше :)

Я трохи не зрозуміла, щодо прийомної сім'ї... Поясніть будь ласка. Чи то в прийомній сім'ї, чи то під опікою, діти мають право бачитися з родичами?

Цитата
ksushka написав:
Я трохи не зрозуміла, щодо прийомної сім'ї... Поясніть будь ласка. Чи то в прийомній сім'ї, чи то під опікою, діти мають право бачитися з родичами?
І при встановленні опіки, і при влаштуванні в прийомну сім'ю, дитина не втрачає статусу сироти чи позбавленої батьківського піклування, але теоретично може бути усиновленою, якщо знайдуться кандидати в усиновлювачі. Хоча пріоритетне право усиновити надаватиметься Вам.

Якщо родичі дитини не несуть їй загрози, то вона має право з ними бачитися. А от при усиновленні, якщо Ви проти, то можете не погоджуватися на ці зустрічі. Власне, таємниця усиновлення передбачає нерозголошення інформації про те, хто саме усиновив дитину.

При опіці держава щомісячно платить на дитину 2 прожиткових мінімуми. При створенні прийомної сім'ї - 2 прожиткових мінімуми на дитину + 35% від соціальної допомоги дітям, але не більше 1,5 прожиткового мінімуа на одного з батьків.

Цитата
Алла Корниенко написав:
Встановити опіку з подальшим усиновленням, дійсно, простіше й швидше
На курсах нам теж так і сказали, однак зараз, куди б я не телефонував, як тільки мова заходить про опіку, ентузіазм працівників ССД пропадає. Насамперед, всі вибрані нами дітки виявляється вже є в прийомній сімї або дитячому будинку сімейного типу і "опіці не підлягають", хоча на сайті мають статус "всиновлення, опіка...".
Та найцікавішою була почута (радше підслухана) фраза, кинута працівником до своєї колеги " я раз віддала дитину, яка моглв бути усиновлена під опіку, то мене..."
В мене склаося враження, що є негласна інструкція не віддавати під опіку ((((

Романе, усиновлення - це пріоритетна форма. Але встановлення опіки з подальшим усиновленням - простіше. Хоча, можливо, не всі спеціалісти ССД хочуть на це йти.

Ми вказуємо на порталі те, що дитина в ПС чи ДБСТ. Якщо Ви дзвоните, а Вам говорять, що дитина в родині, повідомляйте, будь ласка, будемо з'ясовувати й вносити зіміни в анкети.

Цитата
Roman написав:
Цитата
Алла Корниенко написав:
Встановити опіку з подальшим усиновленням, дійсно, простіше й швидше

На курсах нам теж так і сказали, однак зараз, куди б я не телефонував, як тільки мова заходить про опіку, ентузіазм працівників ССД пропадає. Насамперед, всі вибрані нами дітки виявляється вже є в прийомній сімї або дитячому будинку сімейного типу і "опіці не підлягають", хоча на сайті мають статус "всиновлення, опіка...".
Та найцікавішою була почута (радше підслухана) фраза, кинута працівником до своєї колеги " я раз віддала дитину, яка моглв бути усиновлена під опіку, то мене..."
В мене склаося враження, що є негласна інструкція не віддавати під опіку ((((
Так и есть! Я в течении трех лет, обновляя каждый год заключение, именно кандидата в опекуны, получала ответ, что ребенок будет отдаваться ТОЛЬКО на усыновление. Я ссылалась на статус ребенка, что указана и опека и ПС, но мне металлическим голосом повторяли: "только усыновление". А потом в одной ССД мне сказали, что им не разрешают отдавать под опеку детей до 10 лет. Не отдают детей под опеку и с диагнозами (даже ВИЧ), не разделяют сиблингов даже если дети не общаются или у кого-то из них сложный диагноз. Даже, если детям без разделения суждено остаться навсегда в детском доме, не дают шанса ни одному из детей, даже если хотят забрать именно ребенка с инвалидностью. В интересах детей, оказывается, оставить их до совершеннолетия в детском доме.

В одному дитячому будинку, зустріла дівчинку на усиновлення( Я волонтер і часто їду в дит. буд.) Але на сайті мінсоцполітики її анкети немає. Хоча вона є статусна і має документи на усиновлення. Чи можу я подзвонити у службу і запитати саме за цю дитину? Чи може письмовий запит відіслати?
Змінено: ksushka - 05.09.2017 08:44:33

Цитата
ksushka написав:
В одному дитячому будинку, зустріла дівчинку на усиновлення( Я волонтер і часто їду в дит. буд.) Але на сайті мінсоцполітики її анкети немає. Хоча вона є статусна і має документи на усиновлення. Чи можу я подзвонити у службу і запитати саме за цю дитину? Чи може письмовий запит відіслати?
Краще подзвоніть, так швидше буде.

Добрый день.
Скажите пожалуйста, планирует ли ваша съемочная группа ехать в Черниговскую область?
По данным областной соц .службы там уже три месяца не было новых детей, хотелось бы понимать действительно ли это так.

Цитата
Ирина написав:
Добрый день.
Скажите пожалуйста, планирует ли ваша съемочная группа ехать в Черниговскую область?
По данным областной соц .службы там уже три месяца не было новых детей, хотелось бы понимать действительно ли это так.
Поки не плануємо туди, але спеціалісти Служби у справах дітей Чернігівської обласної облдержадміністрації обіцяють у вересні надіслати нам інформацію про діток.

Доброго дня! У вас появилась анкета дівчинки Зорянки (0281307)з Кіровоградської обл. Вона має "особливі потреби" чи знаєте які? А ще вона має брата, а у вас на сайті не вказано, їх що розділяють?

Цитата
ksushka написав:
Доброго дня! У вас появилась анкета дівчинки Зорянки (0281307)з Кіровоградської обл. Вона має "особливі потреби" чи знаєте які? А ще вона має брата, а у вас на сайті не вказано, їх що розділяють?
Доброго дня!

Особливих потреб у Зорянки нема, інформацію уточнили, з анкети прибрали цю позначку. А щодо другого запитання звертайтеся до спеціаліста ССД, якщо вже маєте статус кандидата в усиновлювачі.
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 ... 8 След.
Читають тему (гостей: 2)