Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.

Політика конфіденційності
Всеукраїнський портал національного усиновлення
«Рінат Ахметов – Дітям.
Сирітству – ні!»
Rozvitok
Гаряча лінія
0-800-50-90-01

Форум з усиновлення та сімейних форм виховання

Страницы: 1
RSS
Інформація про дитину по телефону

Підкажіть, будь ласка, яку інформацію щодо дитини, можна отримати у спеціаліста служби по телефону? Я є кандидатом в усиновлювачі.

anna, доброго дня!

Узагалі, спеціалісти служби у справах дітей не мають права розголошувати більш детальну інформацію про дитину по телефону, хоча дехто з них це робить. Якщо Вам відмовляються розповідати більше по телефону, можете попросити спеціаліста своєї ССД поспілкуватися зі спеціалістом тієї служби, на обліку якої перебуває дитина. Можливо, спеціаліст спеціалісту дасть якусь інформацію.

Я попросила нашу службу узнать о мальчике который нам понравился уже месяц ждём.Хотя я звонила спрашивала, я же не ждала звонка а сама звонила.Мне сказали кода узнаем тогда и позвоним Вам .Я не понимаю мальчик тайный агент что так долго о нём инфо уточняют

У нас в октябре заканчивается срок заявления уже второй год.Сколько наше заявление действительно? Кто может помочь нам найти своего малыша.Мы хотим мальчика до 4 лет. Конечно предпочтительно здоровенького(без серьёзных диагнозов) В нашей службе говорят деток нет или они все с братиками и сестричками. А мы хотим одного да и по финансам не тянем и в службе это знают. Опыт знакомства есть ездили в Измаил к мальчику 2 годика ему. В службе сказали здоров, но есть больной братик и обещались их разделить поехали в дом ребёнка там нам всё НАОБОРОТ сказали про мальчика и про то что ОЧЕНЬ сложно разделить деток и не очень тепло встретили нас ... Мы оказались в тупике Помогите пожалуйста если до октября мы не найдём своего ребёнка мы потеряем надежду и сил мотивации, веры возобновлять документы у нас не будет...Мой номер телефона +380685396545 Наталья

Цитата
Наталья Артёменко написав:
У нас в октябре заканчивается срок заявления уже второй год.Сколько наше заявление действительно? Кто может помочь нам найти своего малыша.Мы хотим мальчика до 4 лет. Конечно предпочтительно здоровенького(без серьёзных диагнозов) В нашей службе говорят деток нет или они все с братиками и сестричками. А мы хотим одного да и по финансам не тянем и в службе это знают. Опыт знакомства есть ездили в Измаил к мальчику 2 годика ему. В службе сказали здоров, но есть больной братик и обещались их разделить поехали в дом ребёнка там нам всё НАОБОРОТ сказали про мальчика и про то что ОЧЕНЬ сложно разделить деток и не очень тепло встретили нас ... Мы оказались в тупике Помогите пожалуйста если до октября мы не найдём своего ребёнка мы потеряем надежду и сил мотивации, веры возобновлять документы у нас не будет...Мой номер телефона +380685396545 Наталья
Наталю, зателефоную Вам.

Добрий день! Ми є кандидатами на усиновлення. В нашій службі говорять дітей немає. Дзвонила в іншу, сказали, що я не маю права дзвонити до них. Чи є у мене право дзвонити по службам і дитячим будинкам, щоб знайти свою доцю? Знаю, від волонтерів,що в Запоріжжі в дит.будинку є багато діток. Чи можу я безпосередньо подзвонити в дитячий будинок?

Цитата
ksushka написав:
Добрий день! Ми є кандидатами на усиновлення. В нашій службі говорять дітей немає. Дзвонила в іншу, сказали, що я не маю права дзвонити до них. Чи є у мене право дзвонити по службам і дитячим будинкам, щоб знайти свою доцю? Знаю, від волонтерів,що в Запоріжжі в дит.будинку є багато діток. Чи можу я безпосередньо подзвонити в дитячий будинок?
Доброго дня!

Ви маєте право звертатися в інші служби у справах дітей (див. п.45 905 Постанови), але працівникам інтернатних закладів заборонено розголошувати інформацію про дітей, які там проживають. Тому краще звертайтеся в служби.
Страницы: 1
Читають тему (гостей: 1)